5652 STATUARIO
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 5652 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 3 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 11 |
| Length | 296cm / 117inch |
| Height | 160cm / 63inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 3000kg |
| Block | 5652 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 2 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 4 |
| Length | 296cm / 117inch |
| Height | 160cm / 63inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1200kg |
| Block | 5652 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 4 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 9 |
| Length | 296cm / 117inch |
| Height | 160cm / 63inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2502kg |